Duża część osób planujących urządzić dom lub mieszkanie zastanawia się, czy skorzystać z pomocy doświadczonego architekta, a może zająć się wszystkim samodzielnie. Zlecenie wykonania kompleksowego projektu wnętrza wiąże się z poniesieniem kosztów, lecz niesie ze sobą wiele korzyści. Poniżej wyjaśniamy, czemu warto jest podjąć współpracę z firmą, zajmującą się projektowaniem i aranżacją.

Architekt zaproponuje atrakcyjne rozwiązania, dopasowane do możliwości Klienta

Największe obawy związane z zatrudnieniem zawodowego architekta wiążą się z kosztami takiej usługi. Nie każdy wie, że już na początku współpracy omawia się budżet i ustala granice. Kiedy Klient zgłasza się do sprawdzonej firmy świadczącej usługi projektowe, nie ryzykuje, że za przygotowanie wymarzonego projektu swojego mieszkania zapłaci więcej, niż za jego zrealizowanie. Zarówno projektowanie mieszkań prywatnych, jak też lokali komercyjnych i przestrzeni publicznych, które znajduje się w naszej ofercie, jest korzystne dla Klienta. Na każdym etapie prac: od pierwszej rozmowy, przez omówienie ogólnych pomysłów i przygotowanie projektu technicznego, aż po dopracowanie takich szczegółów, jak dobór kolorów ścian, ekipa biura projektowego ściśle trzyma się ustaleń, uzgodnionych z Klientem.

Bez znaczenia, czy zlecą nam Państwo projekt funkcjonalno-przestrzenny pomieszczeń czy tylko wybór mebli. W każdym przypadku wyczerpująco omówimy nasze koncepcje, zestawiając je z Państwa wizją i możliwościami. Na podstawie takiej rozmowy będziemy mogli kompleksowo pomóc. Jeśli zatem zastanawiacie się nad zamówieniem profesjonalnego projektu wnętrza, nie ma powodu do obaw – załoga PSW Architektura wyjdzie naprzeciw Waszym oczekiwaniom!

Wizualizacja komputerowa projektu, czyli projektowanie nowej generacji

Współcześnie usługi projektowe nie ograniczają się do sporządzania projektów ręcznych, lecz obejmują również prezentowanie koncepcji w formie 3D. Wizualizacje komputerowe stanowią ogromne ułatwienie, ponieważ Klient dysponujący takim projektem, może szczegółowo poznać wizję architekta, a także zaproponować zmiany i od razu sprawdzić, jak wpłyną one na projekt. W naszym biurze oferujemy wizualizacje rozwiązań, omówionych na spotkaniu. Dzięki temu każdy może zobaczyć, jak ma wyglądać to, co wcześniej istniało wyłącznie na papierze. Profesjonalna firma, która posiada doświadczenie w projektowaniu wnętrz, w krótkim czasie opracuje zadowalający projekt i pozostanie do dyspozycji na każdym etapie prac. Tym między innymi różnimy się od innych fachowców: współpracujemy z Klientem, dostarczając mu dokładnie to, czego potrzebuje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!