Osiedle budynków szeregowych w Bolesławcu

Ul. Nadrzeczna w Bolesławcu

architektura mieszkaniowa / projekt inwestycyjny


przewiń stronę

Bolesławiec – nowe nieruchomości

Nowa zabudowa szeregowa przy ulicy Nadrzecznej w Bolesławcu to świeża inwestycja z wielkim potencjałem. W ramach oferty oddajemy Państwu 9 budynków dwulokalowych w przepięknej okolicy wypełnionej zielenią, pełnej spokoju i możliwości odpoczynku. Mieszkania dwóch typów – znajdujące się na parterze lub na piętrze niskich budynków mieszkalnych – składają się z korytarza, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki i dwóch sypialni. Osobne wejście i klatka schodowa zapewniają prywatność i komfort zarówno mieszkańcom dolnego, jak i górnego mieszkania.

Technologia budowlana zabudowy szeregowej w Bolesławcu

Inwestycja została wykonana tradycyjną technologią murowaną z bloczków gazobetonowych z elementami żelbetowymi i ocieplona 15 cm warstwą styropianu. Mieszkania wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy techniczne. Fragmenty terenu utwardzone zostały kostką betonową dla wysokiego komfortu użytkowania, natomiast konstrukcję i kolorystykę możecie Państwo obejrzeć na materiałach wizualnych oferty.

Domy dla rodzin z dziećmi w Bolesławcu

Ze względu na bliskie położenie terenów zielonych oraz sporą powierzchnię prywatnych ogrodów należących do nieruchomości, lokale doskonale nadają się dla rodzin z dziećmi. Zachęca do tego także miejsce parkingowe o wielkości dostosowanej do rodzinnego samochodu, rozsądne rozplanowanie przestrzeni wewnątrz lokali oraz liczba sypialni.

Spokojna okolica blisko lasu

Kontakt z naturą, nawet przy rodzinnym obiedzie czy krótkim wypoczynku przy ulubionej książce, w lokalu na piętrze zapewnia balkon, a na parterze utwardzony taras. Przy odrobinie wyobraźni miejsca te mogą się zmienić w strefę zabaw dla dzieci, miejsce na grilla z przyjaciółmi i odpoczynek w gronie rodzinnym lub niewielki, przydomowy ogródek. Bliskość lasu daje natomiast przyjemność oddychania świeżym powietrzem i piękne widoki każdego dnia.

Dobre warunki mieszkalne i wygoda użytkowania

Całość inwestycji została zaplanowana tak, aby dawać przyszłym Mieszkańcom maksymalne poczucie komfortu i intymności we własnym domu. Powierzchnia mieszkalna lokali ok. 60m2 jest zdecydowanie wystarczająca, aby każdy odnalazł miejsce dla siebie, oraz daje ogromne możliwości aranżacji wnętrza i późniejszych zmian według potrzeb i upodobań.

Informacje
  • 2017-11

  • mgr inż. arch. Przemysław Woskowicz

  • mgr inż. arch. Joanna Stokrocka

  • mgr inż. arch. Marta Sokulska

  • Bolesławiec, ul. Nadrzeczna

  • 18 mieszkań po około 60m²