ZABUDOWA WIELORODZINNA

Ul. Trawowa Wrocław

architektura mieszkaniowa / projekt inwestycyjny


przewiń stronę

Spokojne osiedle odpowiedzią na Twoje potrzeby

Wrocław kipi życiem, ale czasem chcemy po prostu odpocząć i zrelaksować się w swoim własnym zakątku – miejscu, w którym pragniemy zamieszkać. Budynki wielorodzinne przy ul.Trawowej mogą stać się dla Państwa właśnie takim miejscem. Nasza nowa inwestycja, położona na Muchoborze, jest przykładem eleganckiej architektury o nowoczesnym wyrazie, odpowiadającej na potrzeby zarówno osób młodych, jak i rodzin z dziećmi. Naszą inwestycję zaplanowaliśmy w taki sposób, aby każdy z Państwa mógł odnaleźć w tym miejscu swoją przestrzeń, w której odnajdziecie bezpieczeństwo i spokój.

Rozplanowanie przestrzeni dla bliskości natury

W każdym z budynków znajduje się dziewięć zróżnicowanych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach. Właściciele lokali na parterze mają do dyspozycji przestronne ogrody do własnej aranżacji, natomiast mieszkańcy kondygnacji drugiej i trzeciej – pokaźnej wielkości taras na dachu. Kontakt z naturą i przestrzeń na świeżym powietrzu zapewniają także przynależne do niektórych lokali balkony.

Dużo miejsca na ciekawe życie

Na tym kameralnym osiedlu we Wrocławiu zaprojektowane zostały dwa typy lokali. Mniejsze, o wielkości około 50 m2 – doskonałe dla par lub singli, oraz większe, dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi – z dwoma sypialniami, co daje dodatkowe 10 m2 powierzchni.

Przytulny kąt dla każdego

W skład każdego lokalu wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz i odpowiednio: jedna lub dwie sypialnie, ogródek lub balkon i dostęp do tarasu na dachu. Duża powierzchnia lokali umożliwia zaaranżowanie przestrzeni oraz późniejsze zmiany w zależności od potrzeb. Dla wszystkich mieszkańców oznacza także możliwość znalezienia swojego ulubionego miejsca we własnym domu.

Informacje
  • 2017-05

  • mgr inż. arch. Przemysław Woskowicz

  • mgr inż. arch. Marta Sokulska

  • mgr inż. arch. Joanna Stokrocka

  • Wrocław, ul.Trawowa

  • 18 mieszkań, 900m2