ARCHITEKCI

Nasi architekci

Profesjonalny i dobry architekt to gwarancja sukcesu każdej inwestycji budowlanej. PSW Architektura z Wrocławia skupia pasjonatów, którzy każdego dnia poszerzają swoją wiedze i umiejętności w zakresie usług architektonicznych. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, które pozwolą Państwu zmaterializować marzenia o idealnej nieruchomości. Nasi architekci do każdego powierzonego tematu projektowego podchodzą w sposób indywidualny i kompleksowy. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to maksymalne zaangażowanie w świadczone usługi. Wyręczamy naszych Klientów w większości czynności prawnych, by ograniczyć ich udział w kwestiach urzędowych do niezbędnego minimum. Każdy architekt z biura PSW Architektura z Wrocławia jest rzetelny i terminowy co przekłada się na rzeszę zadowolonych Klientów. Możemy poszczycić się ponad 100 zatwierdzonych projektów!

Architekci PSW Architektura sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów

Każdy architekt współpracujący z naszym biurem projektowym posiada wieloletnie doświadczenie w branży poparte licznymi sukcesami. Mnogość zrealizowanych projektów pozwoliła nam wypracować schemat pracy, który gwarantuje zadowolenie wszystkim typom inwestorów. Współpracowaliśmy dotychczas m. in. z Klientami indywidualnymi, deweloperami i wspólnotami mieszkaniowymi. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne licencjonowane oprogramowanie, które umożliwia nam sprawne i terminowe realizowanie zleceń. Nasi architekci są bardzo nowocześni, dlatego umożliwiamy Klientom w cenie projektu wirtualny spacer po projektowym obiekcie. Weryfikacja projektu w przestrzeni 3D pozwoli Państwu w pełni przeanalizować przestrzeń i funkcjonalność inwestycji.

Jak pracuje architekt z PSW Architektura? Schemat współpracy zawsze dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb inwestora. Razem tworzymy harmonogram prac, by zagwarantować maksimum przejrzystości świadczonym usługom. Dobry architekt na bieżąco monitoruje przebieg wszystkich procesów. Na podstawie udzielonych pełnomocnictw załatwiamy w Państwa imieniu wszelkie kwestie formalne. Na życzenie Klienta w trakcie budowy możemy prowadzić nadzór autorski, który zapewni Państwu płynność realizowania inwestycji. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji przy pysznej kawie w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu! Nasi architekci służą swoją pomocą przy wyborze rozwiązań szytych na miarę Państwa potrzeb.

Aktualności


Nasze projekty w trakcie realizacji

W środę odwiedziliśmy 3 inwestycje realizowane na podstawie naszych projektów. Zawitaliśmy do Kiełczowa, Wilczyc oraz Bierzyc. Zdjęcia przedstawiają zakres już wykonanych prac. Najbardziej zaawansowane są Bierzyce, natomiast „najmłodszą” inwestycją są […]

Read More