BIURO PROJEKTOWE

Nasze doświadczenie

Biuro projektowe PSW Architektura z siedzibą we Wrocławiu tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem i pasją. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i zaznajamiamy się z obowiązującymi trendami, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma architektoniczna do każdego powierzonego tematu projektowego podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem. Indywidualne i kompleksowe podejście sprawia, że jako pracowania architektoniczna możemy zaoferować rozwiązania szyte na miarę Państwa potrzeb. Priorytetem naszego biura architektonicznego jest najwyższy standard obsługi przekładający się na zadowolenie i satysfakcję Klienta. Pracownia projektowa w swoim portfolio posiada ponad 100 zatwierdzonych projektów. Biuro architektoniczne PSW Architektura specjalizuje się w opracowaniu dokumentacji:
– budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych
– budynków użyteczności publicznej
– budynków magazynowych i produkcyjnych
– przystosowaniu budynków dla osób niepełnosprawnych
– przebudowie i zmianie sposoby użytkowania obiektów
– termomodernizacji budynków

Rzetelne studio architektoniczne z Wrocławia to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy

Pracowania projektowa PSW Architektura to profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Pracujemy na przejrzystych zasadach realizując wcześniej ustalony harmonogram pracy. W celu uzyskania oczekiwanego efektu świadczymy, jako profesjonalne studio architektoniczne nadzór autorski i pomoc w wyborze ekip budowlanych. Wyręczamy naszych Klientów we wszelkich formalnościach na podstawie udzielonych pełnomocnictw. Nasi Klienci nie muszą zmagać się z wizytami w urzędach. Wybierając nasze biuro projektów z Wrocławia mogą Państwo liczyć na wypełnienie wniosków i pomyślne rozwiązanie kwestii urzędowych. Systematycznie informujemy Klientów o postępach w prowadzonych pracach. Takiego zaangażowania i podejścia nie są w stanie zaoferować Państwu żadne lokalne pracowanie architektoniczne-projektowe. Zapraszamy do skorzystanie z bezpłatnych i niezobowiązujących konsultacji w naszym biurze we Wrocławiu przy ul. Paprotnej 5 pok. 114. Służymy swoją pomocą przy wyborze rozwiązań projektowych spełniających Państwa oczekiwania i potrzeby!

Aktualności


Nasze projekty w trakcie realizacji

W środę odwiedziliśmy 3 inwestycje realizowane na podstawie naszych projektów. Zawitaliśmy do Kiełczowa, Wilczyc oraz Bierzyc. Zdjęcia przedstawiają zakres już wykonanych prac. Najbardziej zaawansowane są Bierzyce, natomiast „najmłodszą” inwestycją są […]

Read More