Wirtualny spacer po naszych projektach
Idąc z „duchem czasu” 😀 wszystkim naszym klientom w cenie projektu oferujemy wirtualny spacer po projektowanym obiekcie. Wykorzystywane przez nas oprogramowanie pozwala na weryfikację projektu w przestrzeni 3D na każdym jego etapie, co więcej, do wycieczki po planowanej inwestycji wystarczy smartfon z żyroskopem oraz gogle 3D. Dzięki takim możliwościom już na etapie koncepcji inwestor może zwiedzać swój budynek w wirtualnej rzeczywistości, analizując jego funkcję i optymalizując przestrzeń. Stosowana przez nas technologia może być również wykorzystywana jako materiał marketnigowy dla deweloperów. Zainteresowanych rozwiązaniem zachęcamy do wizyty w naszej pracowni we Wrocławiu przy ul. Paprotnej 5/114, lub do zwiedzania jednego z naszych projektów deweloperskich w domowym zaciszu. Wspomniany projekt można pobrać TUTAJ. Pod linkiem znajdują się również odnośniki do aplikacji na iOS oraz Androida. Wykorzystane zdjęcie pochodzi ze strony https://helpcenter.graphisoft.com
Budynki dwulokalowe w Bierzycach niedaleko Wrocławia
Zdjęcia z wizyty na zrealizowanym obiekcie w Bierzycach. Dzięki przejściu między budynkami udało się uzyskać niezależne i intymne ogródki dla każdego z mieszkań. Dodatkowo między obiektami stworzyła się przestrzeń wspólna, taka mini uliczka. Utworzone dojście mimo niedużej szerokości jest bardzo pozytywne w odbiorze.
Nasze projekty w trakcie realizacji
W środę odwiedziliśmy 3 inwestycje realizowane na podstawie naszych projektów. Zawitaliśmy do Kiełczowa, Wilczyc oraz Bierzyc. Zdjęcia przedstawiają zakres już wykonanych prac. Najbardziej zaawansowane są Bierzyce, natomiast „najmłodszą” inwestycją są Wilczyce.